Jdi na obsah Jdi na menu
 


JARO 1986 - 6. ročník OHBL

11. 5. 2011

  Jarní ročník OHBL bude navždy poznamenán nepovedeným závěrem, v němž nebylo několik utkání sehráno včetně toho finálového a tak mistrem byla bez boje vyhlášena rozhodnutím od zeleného stolu Elba. Byl to také vůbec první ročník, který končil závěrečným play off.

 
        Elba poprvé vítězí v základní části,  když prohrává pouze s ČSLA B 3:4. Béčko ovšem senzačně prohrává s mužstvem Stará 3:6 a také kontumačně s Dřevákem. Štikou ligy se stal Slovan, který se nakonec podělil s "béčkem" o stříbro. Mezi nejzajímavější výsledky patří právě vzájemné duely Slovanu s ČSLA B - nejprve přestřelka v základní části s výsledkem 18:12 pro ČSLA B a pak semifinálové bitvy. ČSLA B vítězí v prvním semifinále 6:4, ovšem odveta již patří Slovanu po vítězství v prodloužení 5:4, když vyrovnávající gól zaznamenal Borůvka 18 sekund před koncem. Rozhodující boj o finále se už nehrál . . .
 
        Ve čtvrtfinále přechází Elba hladce přes rezervu Gagarinky, ČSLA B oplácí potupu z porážky v základní části týmu Stará a Gagarinova přechází ve třech zápasech přes Dimitrovovu. V souboji čtvrtého s pátým po základní části vyřadil Slovan překvapivě Dřevák. V semifinále rozjetou Elbu nezastavila Gagarinova a o historii druhého semifinále se zmiňujeme výše.  Elba odehrála celou ligu bez střídání,  ve složení 3+1.
  
 
 
 
   KONEČNÁ TABULKA
 1.  Elba
 2.  Slovan
    ČSLA  B
 4.  Gagarinova
 5.  Dřevák
 6.  Dimitrovova
 7.  Stará
 8.  Gagarinova  B
 9.  ČSLA  C
 
 
  
 
 
 Soupiska mistra:
 
 Jaroslav Berko - Jiří Altman, Roland Baxa, Radek Hůja
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář